ремонт своими руками

Ми морозу не боїмося: рухливі ігри взимку

Ще зовсім трохи – і на зміну суворої зими прийде красуня-весна. Але у нас ще є кілька неделек, щоб весело провести час цієї сніжної часом. Якими зимовими рухливими іграми для вас і ваших дітей можна урізноманітнити свої прогулянки, читайте в цій статті.

Ці веселі зимові забави підійдуть для дітей раннього і молодшого дошкільного віку – від двох років і старше. Багато гри з нашої добірки можна проводити для групи різновікових дітей або навіть компанії дітей і дорослих. Так що вихователі дитячого садка сміливо можуть заносити добірку в свою картотеку, а мами – зберігати в закладки для ігор з гостями на дачі або у дворі!

Пишемо імена на снігу

Після того, як випав сніжок, можна вийти на вулицю і ще не утрамбованій снігу протоптати свої імена. Бажано це зробити під власними вікнами, щоб потім можна було піти додому і прочитати свої імена з вікон будинку. Чим вище поверх, тим більше букви)) Така рухлива гра стане для дошкільнят непоганий тренуванням у читанні.

Різнокольоровий сніг

Перед виходом на вулицю візьміть дві пляшки з розпилювачем і дві пляшки з дозатором і наповніть їх водою чотирьох різних кольорів. Можна використовувати безпечні (які легко змиваються) харчові барвники. За допомогою даних пляшок можна малювати різні форми, фігури, цифри і т. д.

Або можна намалювати один великий круг, відійти метра на півтора і постаратися потрапити в коло струменем кольоровий води. Можна грати по черзі. Перемагає той, хто потрапить в центр кола першим.

Як варіант, можна просто взяти водні пістолети, наповнивши їх забарвленою водою і малювати картини (на задану тему або просто заради великого задоволення).

Полювання на рукавиці

Для гри на вулиці в «Полювання на рукавиці» вам знадобиться декілька пар рукавиць (хоча б по одній парі на гравця і ще пару на всякий випадок). Заздалегідь визначте площу та дозволені місця, де буде проводитися гра. Розділіть рукавиці і сховайте по одній від кожної пари на виділеній площі. Гравцям видається залишилася рукавиця, до якої потрібно підібрати пару. Можна грати на час (тобто, встановивши таймер, приміром, на 5 хвилин), а можна просто стежити за тим, хто першим знайде рукавицю, хто другим і т. д.

Онлайн игры Монстр Хай

Інший варіант гри: на заздалегідь певної площі заховати «одяг» сніговика: шапку, шарф, рукавички, лижі та ін., і дати завдання дітям знайти всі речі і одягнути сніговика.

Естафета зі сніжком

Для естафети знадобляться дві команди з однаковою кількістю гравців.

Почати потрібно з того, щоб витоптати на снігу величезний овал. Кожна команда скочує собі по сніжку, який можна буде передавати один одному в якості естафетної палички. Гравці команди по черзі пробігають по протоптаній доріжці, передаючи один одному сніжок, до тих пір, поки всі гравці команди не пробіжать по овалу. Перемагає та команда, гравці якої закінчили естафету першими, і ... у якої сніжок не розвалився))

Гру можна ускладнити різними перешкодами: невеликими насипами або заметиками, через які потрібно переступати або перестрибувати.

Салки слідами

Це варіант гри в звичайні квача, хіба що гравці можуть наступати тільки на наявні сліди (які робляться в снігу заздалегідь, або які утворюються в процесі гри). Якщо гравець промахується повз сліду, тут же вибуває з гри.

Захоплення снігового прапора

Для гри вам знадобляться: шматок білої тканини і дерев'яна ложка.

Прив'яжіть тканину до ручки ложки. Заздалегідь визначте площу, на якій будете грати. Виберете одного гравця, який буде ховати «прапор» в сніг. Достатньо втиснути ложку в сніг, залишивши тканина на поверхні.

Контролюйте час, протягом якого «прапор» буде знайдений. Перемагає той, чий захований прапор шукали найдовше.

Пускання мильних бульбашок

Можливо, ця зимова забава спочатку і не асоціюється із зимою. При згадці мильних бульбашок уява відразу малює літній одяг, зелену травичку, голі п'ятки)) А, між іншим, пускати мильні бульбашки можна і взимку. Найкраще це робити в морозні дні: мильні бульбашки будуть замерзати буквально «на льоту» і виглядають просто казково.