ремонт своими руками

Клинические исследования лекарственных препаратов в Украине

В данной статье пойдет речь о том, что такое КИО (или CRO), чем они занимаются и почему Украина является интересным местом проведения клинических исследований для фарм организаций со всего мира.

Continue Reading

УЗИ диагностика. Как подготовиться к обследованию

Ультразвуковое исследование является современным и уникальным методом диагностики многих заболеваний. узи днепропетровск способно на ранних стадиях обнаружить опасные заболевания и незамедлительно приступить к их правильному лечению.

Continue Reading

Ми морозу не боїмося: рухливі ігри взимку

Ще зовсім трохи – і на зміну суворої зими прийде красуня-весна. Але у нас ще є кілька неделек, щоб весело провести час цієї сніжної часом. Якими зимовими рухливими іграми для вас і ваших дітей можна урізноманітнити свої прогулянки, читайте в цій статті.

Ці веселі зимові забави підійдуть для дітей раннього і молодшого дошкільного віку – від двох років і старше. Багато гри з нашої добірки можна проводити для групи різновікових дітей або навіть компанії дітей і дорослих. Так що вихователі дитячого садка сміливо можуть заносити добірку в свою картотеку, а мами – зберігати в закладки для ігор з гостями на дачі або у дворі!

Continue Reading